| carlyy1765 a întrebat:

Salut, deci am o zgarietura pe spate jos si efectiv eu nu mi aduc aminte sa ma fi zgâriat, și e o zgarietura destul de urata. Ce pot pati de la ea? Ar fi avut cum sa ma zgarie ceva in somn?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CarmenCraciun a răspuns:

Consumi alcool? Daca da atunci se poate sa te fi zgariat cand erai sub influenta alcoolului si ai uitat.

| carlyy1765 explică (pentru CarmenCraciun):

Nu consum nimic

| CarmenCraciun a răspuns (pentru carlyy1765):

Cu siguranta nu a venit nimeni sa te zgaraie in somn. Ahhh uitarea asta!

| SapLla a răspuns:

Depinde cât de "urâtă e". Dacă e să fie o zgârietură simplă probabil în somn așa nu-mi explic, sau poate ai pielea mai sensibilă și s-a făcut mai "urâtă" zgârietura datorită acestui fapt.