| EvilMayDie64 a întrebat:

Salut.

Deci, de la o vreme am dureri musculare dupa ce fumez iarba. Nu am Covid, am fost testat negativ. De la ce ar putea fi? Astept raspunsuri serioase, fara caterinca de prost gust

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Salut! Ti se sparg vasele de sange si capilarele de la ceea ce faci tu, iar pe o perioada mai indelungata, una de persistenta, fumatul de iarba dauneaza creierului. Poate ca ai sclezora multipla sau ca nu iti iei vitaminele necesare din mancare, ori ca nu bei multa apa, chiar si somnul este important, sunt multe cauze pentru aceste dureri musculare.

| Yurisa a răspuns:

Oare?

| RKBlue a răspuns:

Din ce am vazut pe alte sit-uri(nu din experienta, nu fumez nimiclaughing durerea apare la unele persoane iar la altele nu.Cand apare, apare datorita contractarii unor muschi si mai multi au precizat ca durerea asczut in intensitate sau chiar a disparut dupa ce si-au masat muschiul romboid(cauta pe net, la poze, e cam intre omoplati)
Nu spun ca metoda va functiona, insa sunt sanse...

| Dana1999 a răspuns:

Drogurile inclusiv iarba pot declanșa boli psihice, cum este fibromialgia sau spasmofilia

| Justme79 a răspuns:

Cred că niște analize ar fi indicat să îți faci, sau poate unde și lipsa de mișcare își spune cuvântul și de aici ai acele dureri

| dudubombardieru a răspuns:

Testul de weed cum a iesit?