| anuscha997 a întrebat:

Cum atrag atentia unui baiat? [Stupidaaa intrebare rolling eyes]... Totusi astept raspunsuri[Daca s`ar putea serioase][Hai ca gust si glumele laughing]

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Incearca sa fi cat mai apropiata de el happy
Mai intai de toate fiti prietenibig grin
Dintr-o prietenie poti ajunge foarte usor la o relatie frumoasalove struck
Incearca sa fi cat mai naturalasi glumeatalove struck

9 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Naturalete si simtul umorului.
Poarta-te normal. Vorbeste cu el, razi cu el(nu de el!) si zambeste-i daca se uita la tine.Cand ii spui pa ia-ti la revedere pupandu-l pe obraz(adica muah pe un obraz muah pe al doilealaughing ). Si daca te intreaba ceva sa fii cat mai misterioasa da` nu-l calca pe nervi.

| oz a răspuns:

Pozezi nud in mijlocul strazii...si nu e gluma... o sa ai atentia tuturor baietilor...

| viatadecacatt a răspuns:

Nu e intrebare stupida(nu mi se pare) si eu vroiams a intreblaughing.Pentru ca si eu am nevoie. rolling eyes
Fa-ti curaj si intra in vorba cu el! Saumacar daca nu ai curaj sa intri in vorba cu el, pune pe cineva pe care stii ca il cunoaste sa ii zica ceva de tine, ca i-ai cerut numarul, idul ceva cu care sa poti sa iesi in evidenta altfel. ti-o ia alta pe dinainte.Succes:X

| St!L a răspuns:

Intra in vorba cu el, arata-i partile tale frumoase, incearca sa-l impresionezi, afla ce parere are despre tine, fii cat mai spontana, glumeata dar ai grija sa nu exagerezi!
Mult succeS!

| Mihaela_2782 a răspuns:

Poi fii tu isati si o sa atragi atentia. Majoritatea baietilor le plac fetele naturale.winking

| rebeca a răspuns:

Te asiguri ca te-a remarcat, il faci sa inteleaga ca ai vrea ceva cu el si atat. Daca doreste sa te cunoasca vine el.Insa daca faci lucruri exagerate nu cred ca o sa primesti mai apoi atentie din partea lui.
Baftawinking

| anuscha997 explică:

M`am exprimat gresitblushing
Cum atargi atentia unu baiat care`l placi happy
Emotiile asteablushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram eleva imi luam o fusta scurta in geanta ca ma batea mama daca ma vedea cu ea, un ruj furat tot de la mama bineinteles, fusta aia era scurta dar ajungea din ce in ce mai scurta, odata am uitat sa ma schimb si am ajuns acasa, mama a incremenit, n-am fost la buda 6 ore, ca n-am putut sa stau pe colac.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce fel de baiat este, daca-i plac fetele-femei, fusta scurta, daca este virgin, carti.