| GtA4eVeR a întrebat:

Deci stateam pe canapea ma uitam pe telefon la niste gameplay si m-am ridicat din pat sa iau ceva de mancare peste 1-2 secunde am ametit puternic si nu vedeam bine(dar vedeam).N-am mai luat mancare, apoi peste 30 de minute am vrut sa ies afara si s-a intamplat mai rau am ametit instant si mai puternic si nu am mai vazut absolut nimic pentru 5 secunde apoi am tremurat si m-am dus sa mananc.Asta nu e prima oara s-a mai intamplat acum ceva luni.

Cauza? Am 15 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Poate sa fie glicemia scazuta, sau probleme cardiace... sau, sau, sau... Du-te la medic ca sa aflii cauza. Trebuie consult, analize, nu e asa simplu.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mananci cand trebuie.Sau mai deloc. Nu te juca cu asta.

| GtA4eVeR explică (pentru darrio2007):

Da,astazi nu am mancat micul dejun.

| CuriousStuff a răspuns:

Toate raspunsurile de mai sus sunt corecte. Dar ca sa vezi care se aplica in cazul tau trebuie sa vezi un medic.

| Anonim141297 a răspuns:

Mie mi se întâmplă mai des. Din câte am înțeles poate fi din cauza lipsei de calciu.

| Anonim141297 a răspuns:

Și da, are legătură și cu mâncatul puțin sau mâncăruri nesănătoase.

| Radu008 a răspuns:

Probabil erai foarte foarte obosit sau din cauza ca ai stat cu capul in jos ceva timp!

| dxxajtbb a răspuns:

Este din cauza urechi.Pentru ca atunci cand stateai in canapea erai relaxat si ti-ai pierdut simtul echilibrului.

| GtA4eVeR explică (pentru dxxajtbb):

Da si de ce mi-am pierdut vederea?