| anonim_4396 a întrebat:

Salut din nou! Azi am o alta problema...Ma doare pieptul, in stanga si dreapta, in interior, si ma doare si spatele... Ce sa fac? Ce am? Ma durea si in zona inimii, dar nu ma mai duc la doctor ( debea am fost -.- ).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Daca ai nevoie de o parere profesionala, nu mai ezita, intreaba acum un doctor online! > http://www.assb.ro/ - la chat

| viotedy a răspuns:

Poate fi de la coloana toracala.

| SimonaCristina a răspuns:

Fa o radiografie pulmonara urgent. Sanatate!

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

Pai.posibil ai ceva la plamani, nu stiu exact dar sun-o repede pe doctorita de familie si spune-i despre ce ti s-a intamplat, ea va sti ce sa-ti faca.Sa nu-ti fie rusine, doar de aia se numeste "medic de familie" si cand mergi la ei au lipite pe pereti plin de afise cu desene si tot felul pentru a face copii fericiti. big grin