| Eduard_Stefan_1997 a întrebat:

am si eu o problema, vara trecuta am stat afara si eram transpirat pe spate, a doua zi de dimineata ma durea spatele, am fost la doctor am luat niste pastile si un unguent, dar degeaba siii durerea persista si acum, nu mi-a trecut...si ma doare si in stanga putin mai sus de zona lombara, in special dimineata....pe timpul zilei, mai putin..Ma puteti ajuta cu un sfat, dau Funda!, va rog puppy dog eyes sad sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Poate ai racit la plamani

| Eduard_Stefan_1997 explică (pentru Cristinaaa57):

Da, as ama gandeam si eu, dar 1 an de zile...totusii..nu trebuiua sa fii trecut?

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru Eduard_Stefan_1997):

Consulta un medic, nu stiu.

| Eduard_Stefan_1997 explică (pentru Cristinaaa57):

Am facut asta deja, mersi oricum.