| George20123 a întrebat:

Salut, doare sa iti pui aparatul dentar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Primele zile este un pic neobisnuit, dar te acomodezi repede.
E o senzatie asemanatoare ca si cand mananci ceva si iti ramane intre dinti. happy

| Adry05 a răspuns:

Doare ceva dar e suportabil

| Dalmore a răspuns:

Da

| elena97890 a răspuns:

Cand ti.l pune nu doare, dupa te va durea tare vreo 2-3 sapt pana te obisnuiesti si la fiecare activare te va durea 1 zi maxim 2. Eu am aparat de 4 ani si ma dor dintii 1 zi dupa activare. Te obisnuiesti rapid, uneori uiti ca ai aparat im gura