| monia a întrebat:

Doare cand tii aparatul dentar? Dar cand il pune stomatologul?

Răspuns Câştigător
| Mx3 a răspuns:

Te doare putin cand ti-l pune, dar nu e de nesuportat si te mai doare gen o saptamana dupa ce ti l-a pus, pana te obisnuiesti cu el si cat trage el usor de dinti. atunci trebuie sa mananci supe, piure, chestii moi sau pasate. dupa, nici nu il mai simti in gura. dar rezultatul conteaza! dinti drepti ca in reclama! prietena mea si-a pus la 19 ani si e super incantata de el. a avut roz, albastru si acum cred ca o sa treaca la alb.

3 răspunsuri:
| Dubbs a răspuns:

Nu doare atunci cand porti aparat dentar si nici cand ti-l pune la dentist. dar atunci cand ti-l face, iti pune o pasta scarboasa in gura ca sa iti ia amprenta dintilor.

| adela93 a răspuns:

Nu doare si eu am purtat. Simti doar o furnicatura.

| Danandreea a răspuns:

Eu am purtat aparat dentar si nu te doare. Iti poti pune linistit unul. Funda, please am nevoie de ea...