| anonim_4396 a întrebat:

Doreste cineva sa imi ofere sfaturi in privat in legatura cu problema mea? Ma duc la baie foarte des pentru a urina dar mai multe detalii nu as vrea sa expun pe site spre rusinea mea... sad

P. S:Intrebare doar pentru cei care au trecut prin asa ceva, care sunt doctori sau cadre medicale sau care cunosc oameni care au trecut prin asa ceva si au luat un tratament si au scapat.Multumesc anticipat! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sfatul meu este sa-i trimiti un mesaj privat Brigaelei (Rank 1). Ea e medic si te poate ajuta.