| minix20 a întrebat:

Salut, eu am scolioza dorso lombara si daca merg la paintball acele bile imi pot afecta scolioza? Ca am inteles ca dor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" am scolioza dorso lombara si daca merg la paintball acele bile imi pot afecta scolioza?"

dacă cineva ți le strecoară intre vertebre, clar DA

Răspuns utilizator avertizat
| RaduRobertRO a răspuns:

Poti merge linistit, nu sunt asa de periculoase. Important este sa te simti tu bine [ adica sa nu ai dureri ].