| minix20 a întrebat:

Salut, am scolioza dorso lombara, o forma mai usoara, imi recomandati un analgezic ceva sa imi amelioreze durerile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Forma de GEL din unguentele urmatoare:
- Diclofenac,
- Diclosal
- Voltaren
- Ghiara Dracului

| sierra1 a răspuns:

Tu ai impresia că medicii normali la cap o să-ți dea vreo recomandare aici, pe site? Nope, o să-ți scrie cizmarii cu veleități de vindecători

Concluzie: du-te la medic