| BligBligBoy a întrebat:

eu fac handbal ieri la antrenament, am sarit sa sutez am plonjat si portaru a iesit mai avansat si mi-a dat destul de tare cu genunchiun in cap ( in nas si gura)
momentan ma doare capu... in zone creierului mic
dati-mi niste sfaturi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| oana_8080 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii spui cuiva, iar daca obesrvi ca te doare capul si in urmatoarea zi ar trebui sa mergi la medic sa iti faci un tomograf in cel mai rau caz.