| LeganzaMoonwalker a întrebat:

Exista suplimente nutritive la un hypermarket obisnuit, ca Real?
As avea nevoie de L-carnitina(sper ca am pronuntat corect) si niste aminoacizi, si nu stiu daca toate au produse de genul asta... Daca nu gasesc aici, unde gasesc? La farmacii?
Sau macar...batoane proteice?

Multumesc! Funda, vot!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Nu cred ca ai sa gasesti in
supermarket-uri, mai degraba online:
http://www.vitaplus.ro/vitaminesuplimente
- batoanele proteice le poti gasi la unele supermarket-uri la magazinele naturiste, dar nu cred ca la Real.(depinde si de magazin).

2 răspunsuri:
| Mirceayo a răspuns:

Eu cred ca ai putea gasi cv la niste farmacii

| Gabi_Gabi_1970 a răspuns:

Uite aici cateva informatii despre aminoacizi, ca sa afli exact ce iti trebuie: www.aminoacizibcaa.ro