| anonim_4396 a întrebat:

Salut fetelor!
Am vazut acum cateva zile o secretie vaginala maronie pe chilot...Mentionez ca nu mi-a venit menstruatia inca.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Inseamna ca acum o sa iti vina.

| teiube a răspuns:

Asta e semn ca iti vine asa incepe o sa te doar putin si pregateste-te ca iti vine.

| KikiRiki98 a răspuns:

Ei acum ti-a venitlaughing secretia aceasta este menstruatialaughing

| danielaxyz a răspuns:

Asta e inceputul, urmeaza sa-ti vina

| darienicoleta a răspuns:

Sunt in aceiasi situatie da am si secretie vaginala albicioasa si dureri de burta frecvente

| RaMoNa_3228 a răspuns:

Poy e ceva normal nu te alarma