| alexandrunaj a întrebat:

Hamurile Gopro pentru piept iti pot ingreuna respiratia? Daca prind camera pe piept in timp ce depun efort fizic intens se poate sa ma incomodeze?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WhOo a răspuns:

Nu te prea incomodeaza, sunt destul de lejere incat sa nu te incomodeze in timpul miscarii