| Puiu_Cosmin_M._1994 a întrebat:

Salut, ieri am facut ceva ce nu trebuia, zic eu, am rupt o alunita pe care o aveam in zona cefei, are cam 1mm, nu am rupt-o de tot, a fost accidental,., ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Sa te rogi sa nu faci cancer!

| Puiu_Cosmin_M._1994 explică (pentru MrAngelus):

Frate ..doctorul mi-a mai spus ca nu este periculoasa si ca poate si scoasa fara probleme, dar acum nu stiu ce sa fac, pentru ca doctorul nu era dermatolog, era chirurg, si ma gandesc ca stie si el cv despre asta

| Dana211 a răspuns:

Mai asteapta un timp si vezi ce se intampla cu ea. Daca vezi ca se mareste sau se intampla ceva neobisnuit cu ea mergi la medic