| anonim3423423235 a întrebat:

Ieri am fost la fotball, am cazut pe spate si mi s-a dus capul in spate tare, fara sa dau cu el de podea.Totul bine si frumos pana mai spre seara cand am observat ca abia imi pot ridica capul de pe perna.Nu ma doare nimic,il pot misca in toate partile singura chestie e ca muschii din spatele gatului nu se mai incoarda cand vreau sa imi ridic capul,ramai moi, nu au nici o reactie, doar cei din fata se incoarda si s-au cam umflat.Ce credeti ca ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Foloseste un unguent ca midocalm.iti va trece.s-a intamplat fenomenul -de biciuire-vertebrele sau dat prea mult pe spate. poti folosi si voltaren.