| floryn05 a întrebat:

ieri am fost la un prieten care avea aerul conditionat dat drumul si am stat cateva secunde langa el apoi a 2 zi cand m-am trezit a inceput sa ma usture ochi si sa lacrimeze cateodat simt ca imi trece ca un aer rece prin ei credeti cas putea sa nu mai vad m-am speriat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,este imposibil sa nu mai poti vedea, chestia asta cu aerul conditionat mi s-a intamplat si mie de vreo 5 ori si mi-a trecut dupa cateva zile(vara trecuta).Nu fi speriat, nu o sa ramai orb.Bafta!

| christianlaroka a răspuns:

Te-a tras doar curentul. O sa vezihappy. Relaxeaza-te.

| THC26 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Te-a tras curentul. Iti va trece in 2-3 zile.

| Tudor_Bîrsan_1998 a răspuns:

Salut
si mie mi se intampla des asta
te dor pentru ca ai stat langa aerul conditionat si probabil ca acolo a fost curent
o sati revi stai linistit e normal sa se intample asa
happy