| anisoara1609 a întrebat:

Imi echilibrez cu incet mincarea si ma mentin bine, dar vreau mai repede sa slabesc, cum ar fi un sport pe placul tuturor. Ceva de gen usor dar eficent. Dau funda la raspuns intreg si concret!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Jogging imbracata daca se poate in 2 treninguri una peste alta.Sauna cu multa transpiratie si minunea se petrece mai repede decat ti-ai inchipui si fara prea mult efort. Incearca te asigur ca nu vei regreta.

| VibeTrix a răspuns:

Deci: dacă vrei să slăbești ușor și foarte eficient, încercă să mănânci cât mai puțin și să faci mult sport. Funda? happy