| NebOonaТьKa a întrebat:

Salut,îmi poate recomnda cineva niște rețete de a scapa de pistrui? am deja de vreo 5 sau 6 ani și nu-mi trec deloc, din contra apar și apar... știu că se spune că dispar și bla bla bla, dar eu acum vreau să scap de ei.Dau funda :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu daca exista remediu pentru asa ceva, ei apar vara si dispar iarna

| vicky14u a răspuns:

Nu prea ai cum...

| vicky14u a răspuns:

Oricum si acestia au farmecul lor,