| Whipperx1 a întrebat:

Imi puteti recomanda o solutie pentru coșuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| morfeo a răspuns:

Crema Duac. E in jur de 65 de lei dar pe mine asta m-a scapat de orice fel de cos.

| Donsavas a răspuns:

Da. Săpun cu sulf sau crema cu zinc pentru fata

| Simpatic a răspuns:

Vizita la dermatolog, altfel cate bordee atatea obicee.
Ce functioneaza la x nu functioneaza la y, pentru ca acnee e din cauze diferite la persoane diferite.

| aXy99 a răspuns:

Du-te la dermatolog.

| Whipperx1 explică (pentru aXy99):

Nu am chiar atatea coșuri incat sa fie nevoie de dermatolog..am pe frunte si in zona tamplei, nu sunt nici din alea mari dar ma streseaza big grin de aia am cerut o solutie, daca era grav, mergeam la dermatolog