| rclau14 a întrebat:

imi transpira palmele si picioarele, nu din cauza emotiilor sau ceva de genu cum incearca multi sa spuna, pur si simplu cand stau in pat si ma uit la un film incep sa-mi transpire si mi se racesc f rau, vara la 30 de grade le am ca gheata si transpirate, am fost si la endocrinolog si mi-a vazut tiroida care a iesit perfecta, chiar nu a stiut de ce la sunt simptomele astea...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| celmaibun1 a răspuns:

Du te la un cardiolog pentru niste analize si apoi sa mi spui rezultatul.

| Dolcinessa a răspuns:

Si mie la fel! Si nu stiu de ce.

| celmaibun1 a răspuns (pentru Dolcinessa):

Vezi ce i am scris lui clau