| Andrei265268 a întrebat:

Salut! In ultima vreme am observat doua mici "pete" pe nas (ca un semn de mama). Acesta este doar un "defect" cosmetic si din cate am observat pe alte poze de acum un an nu le aveam. Credeti ca acestea vor dispare singure? Multumesc anticipat! B 15 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Este prima ora in viata mea cand aud acesta expresie, pe care nu o inteleg: "doua mici "pete" pe nas (ca un semn de mama)"
Ce vrei sa spui cu asta?
Ce semn ti-ar putea face maica-ta la 15 ani, ca sa-ti ramana pe nas aceste pete?