| keiko3122 a întrebat:

In urma cu vreo 4 ani am stat prea mult in soare si mi-am ars pielea de pe fata. Am tratat-o cu o crema si s-a refacut. Acum imi doresc sa am pielea putin mai alba. Insa daca ies afara ma inrosesc imediat si cred ca e din cauza arsurilor. Ce pot face? Va rog, dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CrysCioa a răspuns:

Sunt creme speciale pentru asta, cu rezistenta la soare foate mare cauta ceva adecvat pielii tale la farmacie... ceva cu protectie la soare +50