| Visinstr a întrebat:

In urma unei lovituri la nas (traumatism) piramida nu mai este dreapta, vreau sa fac o operatie de reconstructie (nu este estetica),deoarece am avut nasul drept,si caut un medic bun dar cu un pret rezonabil(daca se poate la un spital de stat), ce medic imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 17Ioana a răspuns:

Eu iti recomand Doctorul Kasem, multe vedete s-au operat la ele, chiar si o prietena. Nu stiu preturi, stiu doar ca are clinica undeva pe Dorobanti. Intra le el pe site si vezi poze inainte / dupa operatie, eventual poti suna sa ceri un pret informativ. https://www.doctorkasem.ro/
PS: Operatia spusa de tine nu este decontata de stat, asa ca degeaba mergi la spital de stat

| Visinstr explică (pentru 17Ioana):

Daca nu este estetica ar trebui sa fie decontata, cat despre dr kasem am auzit ca opereaza cu laser ceea ce nu se poate face la nas deoarece este os

| 17Ioana a răspuns (pentru Visinstr):

Stiu ca face si operatii la nas, de aceea am lasat site sa intre sa se documenteze exact in ce consta si daca-l poate ajuta