| AnituluiAndrei a întrebat:

Salut, într-o seara m-am trezit asa din greșeală, eu dorm cu sora mea mai mica și când ii vad fata ca era îndreptată spre mine, creierul meu o percepe ca fiind fata de care îmi place foarte mult și următoarea iubita, o pup pe frunte și când deschid ochii a doua oara o vad pe sora mea, știe cineva ce s-a intamplat și ce inseamna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca ar trebui sa dormiti separat.

| sierra1 a răspuns:

Drăgută, ești la un pas de incest

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu știe nimeni, căci nu ești în stare să spui clar ce ai pățit.

| zilog a răspuns:

și a rămas însărcinată?

| aimullah123 a răspuns:

Daca nu te superi ca intreb, cati ani ai tu si cati ani are sora ta mai mica?

| Yrem3119 a răspuns:

Ciudat. mai bine dormiti separat, atat pot sa ti spun happy

| Nelly101 a răspuns:

Probabil ai visat ca erai cu respectiva fata/iubita. Mai bine dormiti separati si incerci sa rezolvi problema cu iubita. E normal sa ai vise cu iubita dar uneori fiind adanc in vise ai putea crede usor ca este real si ai face lucruri care probabil sora ta nu le-ar intelege. Sper sa te ajute.