| anonim_4396 a întrebat:

La degetul mare de la picior mi s-a intarit pielea si daca apas parca simt niste furnicaturi/intepaturi suportabile, as vrea sa stiu cauza! Poate fi de la tenisi, cam numai acest fel de incaltaminte port!? Sau o fi o micoza ceva? Cum o tratez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kta01 a răspuns:

Da, stiu despre ce vorbesti si eu am patit este de la tenisi incearca sa iti iei cu o marime ma mari, asta nu se poate trata iti va trece in timp