| Vampixu a întrebat:

Buna happy
De vreo 2 zile, atunci cand trag aer in piept simt niste intepaturi in zona abdomenului. La inceput au fost suportabile dar acum nu mai rezist. Din ce cauza simt aceste intepaturi?
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Hi happy
probabil te`ai "consumat" prea mult pentru un lucru thinking gen : cearta cu prietenul, sau despartire. ori te`ai enervat prea tare. sau te`ai certat cu o prietena. sau ai pierdut`o...thinking
mie cam atunci mi se intampla chestia aia.happy
nu cred ca e ceva grav, dar mai bine ai merge la un medic.
Sper ca te-am ajutat happy
Take care!

3 răspunsuri:
| NICKSOOO a răspuns:

Mai demult mi se intampla si mie; dar niciodata insuportabil; consulta de urgenta un medic; crede-ma e spre binele tau! Sper sa te fi ajutat...

| Lari02018 a răspuns:

Pai ai fost la doctor?
Cel mai bine este sa mergi la un doctor

| PotatoMustDie a răspuns:

Mi se intampla si mie f rar, si doar o data si brusc. Si nu e nici in zona inimii, cam centru-dreapta. Am auzit cea mai prosteasca idee, ca sa iti pui ceapa pe pieptlaughing)