| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toti. Am si eu o intrebare pentru voi. Deja de vri-un an nu mai pot scapa de cosurile de pe intreaga fata. Poate voi stiti ceva sfaturi, m-as referi mai mult la remedii naturale. Am incercat diferite cremuri, solutii, chiar uneori si remedii naturale dar nimic nu m-a ajutat, insa incredere in medicamente nu mai am deja. Fundita pentru cel mai concret si bun raspuns (rezultat). Peste doua saptamini am o nunta si as dori sa am fata curata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alinadianaaa a răspuns:

Eu am folosit o masca facuta din miere de albine si un galbenus de ou.In fiecare seara aplicam un strat subtire pe fata si lasam cam 10 minute apoi ma clateam.Si mi-au disparut cosurile.

| catalinaicg a răspuns:

Zeama de lamaie usuca cosurile, sa cu zeama ai si astepti saintre inpiele. apoi uleiul de masline hidrateaza intens pielea. mierea de albine la fel hidrateaza pielea. castravetele hidrateaza pielea.si nu uita de galbenusul de ou. happy da-ti mai inaai cu zeama de la lamaie asteapta cam 10 minute apoi spala-te stai asa faa sa te dai cu nimic pe fata. iar dupa aproximativ 3-4 ore te speli din nou pe fata si te dai cu un mestec omogen de miere ulei masline si galbenus de ou. si stai c masca aia cat poti de mult happy