| anonim_4396 a întrebat:

Buna...Cum pot scapa de cosurile de pe fata timp de 2 saptamini? (mas referi mai mult pe cai naturale ).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ByaNca26 a răspuns:

Fond de ten. cel mai natural funda?

| Trnadafirroz a răspuns (pentru ByaNca26):

Nu prea imi convine, as dori altceva.

| Enea_Andreea_1989 a răspuns:

Eu zic sa aplici masca cu miere si scortisoara, de 2 ori/saptamana, sa spunem ca face minuni.