| 23927 a întrebat:

Salut la toti.
Am si eu o problema, nu stiu daca-i grava sau nu.
Intro seara, pe 18.05. 2013 la ora 1:30 seara cand m-am pus in pat. Am simtit o durere foarte foarte mare in lobul frontal adica in fata creerului, nu fruntea, ci creierul, parca m-ar fi curentat foarte foarte tare si durea si tare si nu puteam sa ma misc, nu puteam sa mist mainile sau pecioarele trebuia sa tresar ca sa pot sa ma misc, adica sa misc tot corpul sa sar in sus, la ce durere aveam creca daca stateam asa moartea ma lua, asta e prima data cand mi se intampla, sa fi fost atac de panica sau ce? sunt nascut pe 06.07. 1997, sunt baiat. Astept raspunsuri... Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| adywow a răspuns:

Anunta-ti parintii, mergi la un control suna a ceva grav, nu te juca cu sanatatea

| Ripqer a răspuns:

Ar trebui sa iti faci un control, nu te baza pe faptul,, las' ca trece'' pentru ca pare grav

| NomolosanuDragos a răspuns:

Poate te-ai lovit la cap cand te jucai sau te-a lovit cineva.Incearca sa-ti aduci aminte ce s-a intamplat si evita sa mai intri in contact cu cale lucru