| ele30 a întrebat:

Salut la toti vreau sa va zic ca acum ceva vreme imi doream sa slabesc ca am ramas cu ceva kg dupa a doua nastere si am incercat ceva diete usoare dar cu rezultate sigure dar ca fiecare vroiam mai mult in timp relativ scurt daca se poate si am inceput sa iau pastile de slabit. Am luat cam o luna si am dat jos 6 kg eram multumita dar toata treaba asta a avut si dezavantaje asa ca le am intrerupt de atunci nu mai pot sa dorm noaptea toata carnea tremura pe mine si sunt intr o permanenta agitatie asa ca aveti grija cand va doriti rezultate in timp relativ scurt ca nu e indicat.Asta mi s-a intamplat mie dar vreau sa va intreb ce as putea face pentru imi reveni.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa iei calmante, sa-ti faci ceaiuri. dar nu e sigur.Mai bine consulta medicul. poate dai in altceva Doamne Fereste!
multumesc ca mi-ai impartasit experienta ta... si eu vroiam sa iau pastile, tocmai m-ai oprit de la o mare prostie! straight face

1 răspuns:
| cata22 a răspuns:

Eu zic sa consulti un medic! poate e ceva grav.sad