| Liviu_Drecin_1985 a întrebat:

Salut, m-am contrazis cu un prieten, eu am zis ca samponul uscat batiste il pot folosi si barbatii iar el a zis ca doar la fete merge si il pot folosi.Voi ce credeti? Baieti voi ati folosit sampon uscat batiste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Atunci încearcă, dar vezi că sunt pe diferite arome, îți iei și tu ăla original sau ceva mai puțin floral, deși mie nu mi se pare că are vreun miros puternic. Șamponul ăla face minuni o dată, apoi tot trebuie să-ți speli părul. Și trebuie ales și în funcție de culoarea părului. Eu zic să te uiți, totuși, și la alte firme, am văzut că și Dove au șampon uscat.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Categoric trebuie sa fie doar pentru barbati, ca fetele nu merg cu batistele pe cap.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De ce ai folosi șampon uscat ca bărbat, când îți ia atât de puțin timp să-ți speli și usuci părul?

| Liviu_Drecin_1985 explică (pentru supadeceapa):

Ai dreptate doar ca poate esti plecat pe undeva unde nu prea ai acces la dus cum ar o baraca pe santier si acolo e mai greu sa te speli cand vrei tu, te speli cand poti si atunci poate samponul ala face minuni sa nu areti ca muma paduri

| supadeceapa a răspuns (pentru Liviu_Drecin_1985):

Atunci încearcă, dar vezi că sunt pe diferite arome, îți iei și tu ăla original sau ceva mai puțin floral, deși mie nu mi se pare că are vreun miros puternic. Șamponul ăla face minuni o dată, apoi tot trebuie să-ți speli părul. Și trebuie ales și în funcție de culoarea părului. Eu zic să te uiți, totuși, și la alte firme, am văzut că și Dove au șampon uscat.