| ParisHilton a întrebat:

Ma doare in crestetul capului cand apas asa dar ori mi se pare mie ca ma doare ori nu ca ma doare gâtul si ochii. Ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine e de la curent. In zona aia ai sinusul.

| Rihhana1 a răspuns:

Te-a luat curentu si aerul conditionat.

| ParisHilton explică (pentru Rihhana1):

Cred ca da. Dar si inainte ma durea

| Rihhana1 a răspuns (pentru ParisHilton):

O fi si de la caldura mai da cu apa rece pe fata si iesi pe afara ori te pui la somn.