| RadioactiveUranium a întrebat:

Simt asa un disconfort in crestetul capului si in zona aceea si daca ma apas ma doare.Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 3 posibilitati:
1. Poate ai fi dat cu capul de ceva fara sa stii.
2. Poate erai stresat sau nervos.
3. Poate te doare vreo artera.
Ai mare grija!

| RadioactiveUranium explică (pentru anonim_4396):

Da imi amintesc am dat cu capu de un fier si ma mananca

| anonim_4396 a răspuns (pentru RadioactiveUranium):

Naspa

| nuarde a răspuns:

Avănd în vedere faptul că acolo este creierașul, e posibil să ai cancer la creier și să mori în scurt timp! Am un prieten care avea ceva de genu dar a murit! A amețit mai tare și pac, a mierlit! Ori cum, zii mersi că ai trăit ceva ceva, sunt alții care mor pe la 3 ani, cum e cazul cu maidanezul care a ucis băiețelul!

| RadioactiveUranium explică (pentru nuarde):

Mda mda am so crezi tu ma durea tampla
deci cred ca nu