| Vladuu_3297 a întrebat:

Salut.Ma doare in partea drepta langa osul d la bazin si desupra stinghiei nu foarte sus (cativa cm 1-2). Nu sunt sigur daca e apendicita, insa mi-e frica sa ma duc la doctor sad mai ales cand aud de apendicita(operatie). Va rog ajutati-ma spuneti-mi ce sa fac crying.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| wimpyannya a răspuns:

Scoaterea apendicului este cea mai simpla si nedureroasa opertie. Daca nu te tduci acum, atunci va fi prea tarziu si s-ar putea sa fi taiata pe viu pentru ca nu va mai fi timp sa te adormi, pentru ca poti da in peritotnita, atunci sa iti fie frica. ducte ca nu ai nimic, adica nu patesti nimiclove strucklove strucklove struck eu radeam pentru ca ma gadila foarte tare si nu puteam sa ma scarpinrolling on the floor Si cand mi-a scos firul nu am simtit nimic rolling on the floor decat o gadilatura. este ok nu ai de ce sa te temi

1 răspuns:
| Vladuu_3297 explică:

Dar am? daca ma daore asta ce am spus?