| Dany012 a întrebat:

Salut,ma doare piciorul stang aproape in fiecare seara si am o mancarime in talpa din cand in cand si nu pot calca cu aceea parte dintre deget si calcai; piciorul ma doare un pic mai jos de genunchi si nu stiu ce sa fac...
Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Sp vizitezi medicul de familie și apoi el te va trimite mai departe!