| AdrianH1236774 a întrebat:

Salut, ma doare urechea tare de azi dimineata, am tras curent si am luat picaturi si mi-am pus vata, ce sa fac ca tot ma doare, nu e de la masea, doar am tras curent. Am 13 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| filipcrobert a răspuns:

Roagă-l pe tatăl tău să îți aprindă o țigare, și bag-o întoarsă în ureche (cu partea de unde tragi, mă refer). Dacă vei auzi un păcănit, atunci e de la curent. În caz contrar, mergi la ORL.

1 răspuns:
| OMicaRebela666 a răspuns:

Aaaa...du-te la doctor?