| CinevaXX a întrebat:

Ma intereseaza informatii despre operatii la aceste sinusuri.

1.Simptomele pentru care v-ati operat.
2. Ce medic a intervenit.
3.Starea post operatorie, dureri, mese etc ( cum a fost )
4. Timp de spitalizare
5. Timp de recuperare
6.Rezultate pozitive/negative

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| miki_4604 a răspuns:

Ce problema ai cu sinusurile? Mihaela

| Ghost a răspuns:

Respiratie grea medic de la spitalul militar Bucuresti(operat pe gratis tata e colonel in rezerva) dureru in timpul operatiei fiindca e pe viu simti dar nu tare asta din cauza anestezicului care e local timp 7 zile recuperare 7 zile rezultae pozitive