| Codruț27 a întrebat:

Salut mă numesc George am 16 ani,vreau urgent o dietă pentru mine, trebuie să slăbesc 3 kilograme în două săptămîni, ofer fundă

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xToToShelx a răspuns:

2 litrii de apa pe zi sau chiar mai mult. Fara sucuri/dulciuri si paine. Seara nu mai mananci nimic sau doar foarte putin. Slabesti mai mult de 3 kg daca faci doar atat.