| Eu12345961 a întrebat:

Cum as putea sa slabesc 10 kilograme in aceasta vara? Vreau niste exercitii sau ceva diete.Multumesc,ofer funda.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca mananci dupa masa doar ciorba cu o felie de paine, dimineata niste rosii cu castravete si salam cu o felie de paine iar seara cartofi prajiti cu untura sau ulei de masline slabesti numai bine.

| 3Cata3 a răspuns:

La mese pe parcurs scazi din continutu portiei si trebuie sa mananci mai mult legume, intre mese daca tie foame mananci un fruct, si ca sa slabesti bine ar trebui sa mergi la un sport sau sa faci jogging dimineatabig grin-parerea mea

| damuss a răspuns:

Cel mai simplu: nu manca!
Mananca regulat, nu mai tarziu de ora 19.00 (mie niciodata nu imi iese) si ridica-te de la masa inainte de a te satura, asa, cu o usoara senzatie de foame. Rezultat 100%

| 0ani a răspuns:

Daca vrei iti dau eu o dieta pe care si eu o tin acum si cu care slabesti 4 kg pe saptamana. In prima zi trebuie sa mananci 6 oua fierte ( cate 1 la 2 ore); a doua zi iaurt dietetic; a treia zi fructe ( nu banane ); a patra zi legume; a cincea zi carne de vita sau de pui la gratar sau fiarta; a sasea zi din nou iaurt dietetic, iar in ultima zi cate putin din toate. Nu manca dupa 6 seara si bea 2 litri de apa pe zi. Daca faci si sport poti slabi mai mult. Secretul este ca nu iti este foame. Ai senzatia de satietate si asta e tot ce conteaza. Pupici!