| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt foarte rau, am vomitat de 2 ori, si e aproprierea sa-mi vian menstruatia, deci, o fi ceva grav? Era sa lesin mai devreme pentru ca am si ameteli, dureri de cap, de burta, stari de greata, voma.straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Se poate sa fie sarcina dar si o indigestie sau toxiinfectie alimentara.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ori esti insarcinata, ori ai mancat ceva ce nu iti prieste.

| Aliyaa a răspuns:

Ar putea fi vorba despre o posibila sarcina mai bine dai fuguta la farmacie si iti cumperi un test de sarcina pentru a scapa de dubii.winking