| VinnieMmM a întrebat:

Mai mereu cand racesc si am febra vomit. De ce mi se intampla asta? Cred ca nu e normal sa vomiti intr`una. Poate fi o problema? Alte persoane care fac febra nu vomita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Ai spondiloza cervicala si la orice inflamare si modificare a vremii te doare capul si vamiti.Se trateaza cu antiinflamatoare naturale, fara efect secundar. Recomand Triple Potency Lecithin si White Willow de pe www.mypurnutrition.com.

| dryft3r a răspuns:

Ar trebui sa mergi la medic. Probabil ca organismul tau este vulnerabil la ceva virus.

| PuFiLiCi98 a răspuns:

Consulta urgent un medic, nu este normala aceasta simptoma.

| Nutu09 a răspuns:

Nu ti fa grizi organismul tau e mai diferit un pic deoarece cind ai febra tot organismul sufera de aceia asa si la mine cind ma doare capu vomi