| anonim_4396 a întrebat:

Salut manilor.fac 14 ani,și am observat ca am o problemă. deci,gogu meu,când am vrut să îl spăl(era în stare fleașcă)am ajuns la concluzia ca poate fi bel*t doar pe jumătate,iar când e sculat(din motive necunoscute care prefer să rămână necunoscute), se vede puțin vârful, da nu iese deloc capul in intregime.credeți ca am fimoză? precizez ca nu am absolut nici o durere la urinare.va rog spuneți ca nu îmi trebuie circumcizie! îl am super sensibil și nu cred ca vreau să trăiesc cu el descoperit.e ceva normal la vârstă mea nu? ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

N-ai nimic, bai gogule! Inca esti mic.Nici de pubertate nu ai trecut.Pana la 17-18 ani mai are timp sa se dezvolte normal.Cine drk va baga in cap prostiile astea cu fimoza? Ca nu esti singurul copil de pe aici care isi face asemenea probleme.Sunt cazuri destul de rare.De neuroni vad ca nu se vaita nimeni.Dar de stromeleac, marea majoritate.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

A dracu gogu ce belele i ti dă gogoașălaughing

| Radu284 a răspuns:

Cauta "fimoza" pe goagal, vezi daca corespund simptomele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a plictisit :-)