| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mi se poate intampla ceva daca ma fortez sa vomit pentru a nu merge la liceu o zi? Nu am mai facut asta pana acum

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ti se intampla nimic!
Poti sa vomiti, fiindca nu patesti nimic, dar vei merge oricum la scoala pentru ca nu esti bolnav si nu sunt simptome de nici un fel.
Marea problema este ca te vei alege cu 6-7 absente si la 20 de absente nemotivate, ti sa va scade 1 punct la purtare.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Si de ce te-ai forta sa vomiti? daca nu iti place scoala la fel de bine poti sa te faci ca nu te simti bine, cu ce ar ajuta vomarea fortata la asta?
Nici generatiei mele nu ne-a prea placut la liceu decat pauzelewinking dar niciunul nu am fost vreodata fatalai sa falsificam ceva
Cand nu am vrut am chiulit si atat