| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Nu respir cu nara stanga deloc.Am fost la consult ORL si am luat pastile o saptamana si picuri 3 luni si tot nu respir cu nara stanga.Cand am mers la control la 3 lunii mi-a spus medicul ORL ca nu am nimic doar mi se pare ca nu respir cu nara stanga dar de fapt respir...O zis daca mi se mai infunda nasul sa merg la un Consult.Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CosminOT a răspuns:

Get free Steam games at http://getsteamgifts.com It really works!