| omulpaiangan a întrebat:

de o saptamana ma doare capul in partea stanga, mai ales cand ma ridic in picioare ma doare tare cateva secunde dupa aceea mai trece.Am si nasul infundat dar doar o nara, nara stanga (eu ma gandeam ca poate are legatura ca si capul ma doare in partea stanga). Ce sa fac? Am luat o gramada de pastile.

1 răspuns:
| Roxi25 a răspuns:

Cand te ridici brusc din pat, te mai ia putin ameteala, dar nu e inregula de o saptamana, fa-ti un control, vei si sigur ce ai si te vei putea trata.