| Andrei_Robert_1994_lPpI a întrebat:

Nu stiu ce are câinele meu...schelălăie brusc uneori dintr i data. Ca si când l ai calca pe picior si schelălăie putin ca l doare.De exemplu, credeam ca e constipat si ca nu poate sa si faca treaba mare, dar l am luat pe strada si alerga si până la urma si a facut nevoia.Dar tor schelălăie. Ma duc la el si cand ii da să iasa din cotet schelalaie brus si dupa se opreste...ca si cum l ar durea ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Tenia si giardia

| Vântulalb a răspuns:

Sigur il doare ceva!
Ori are o rana, ori niste paraziti (interni/externi). Trebuie sa-l vada numaidecat un veterinar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-l la veterinar. straight face