| geanyhalav a întrebat:

Salut, nu stiu daca am pus la categoria potrivita dar ma rog:

Am o problema cu transpiratia.O zi normala e asa :
Ma spal, transpir pana ma imbrac, ma spal din nou doar la subrat, ma dau cu deodorant(roll sau spray) si cu greu plec fara sa transpir..deja intr-o ora sau mai putin am balta la subrat, nu miroase dar pur si simplu este urata.
Stiti de ce se intampla, da am 14 ani, dar sunt si alti copii de varsta mea care nu au problema asta, si chiar multi.
De fapt m-ar interesa mai mult cum scap de problema ma enerveaza si nu pot fi in largul meu mereu cu aceasta problema

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Vorbeste cu parinti tai si mergi la medicul de familie, stie el de unde vin toate

| MgdDroopy a răspuns:

Bicarbonat de sodiu. Cel mai bun! Testat!
Dizolva-l in apa si toarna-l pe tine. Nu te clăti.
Găsești tu metode de spalare. :-)
Un amic isi dadea cu el asa, pudra, la subraț.

| geanyhalav explică:

De ce nu se modifica intrebarea ca am corectat cu "nu pot fi in largul meu" :S