| Raul199612 a întrebat:

O sa trec direct la subiect. Mam trezit intr-o dimineata cu o durere la testiculul drept, si durerea nu-i mare mare e putin asa simt un pic durerea si nu stiu cum dar sta 5 minute durerea si pe urma nu mai ma doare, si mai simt cate o intepatura in penis sad dar nu prea imi fac griji deoarece altii au mai pus asemenea intrebari cu testiculul drept si intepatura penisului, au facut ecografii au mers la medici si nu e nimic, multi zic ca e de la pubertate si asa ma gandesc si eu insa. cine stie happy, si cei care au pus intrebari cum ca nu iau gasit nimic ei mai au testiculul umflat dar la mine nu e nimic, sunt la fel numai ca simt durerea la testicul si o intepatura la baza penisului, si nu are rost sa ma mai duc la urolog sau. stiti voi, voi ce credeti?

PS:am 15 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Salut!
Sincer si eu am mai avut dureri de acest gen, dar maxim 1-2 zile!
Eu ma gandeam ca poate am dormit naspa, poate l-am tinut rau noaptea laughing)
Alteori cand ma durea apendicele, aveam probleme si la un testicul.
Daca dupa vreo 2-3 zile, nu da inapoi, ar fi bine sa te duci la urolog! big grin

| Raul199612 explică (pentru N0xEterniS):

Da mie jena sa arat stii tu

| N0xEterniS a răspuns (pentru Raul199612):

Frate, asta-i `meseria` lui! Nu te duce neepilat laughing)
Acuma serios, daca te doare tare, nu trebuie sa stai asa :@ lasa jena daca mai vrei copii laughing

| Raul199612 explică (pentru N0xEterniS):

Si pe unde sunt urologi din astea?

| N0xEterniS a răspuns (pentru Raul199612):

Pai trebuie sa fie prin oras pe la tine, sau chiar daca stai la tara, tot trebuie sa dai de unul! Cauta pe google in orasul in care stai, sau mai bine du-te la medicul de familie prima data si spune-i problema pe care o ai si el trebuie sa stie ce-i de facut si unde sa mergi! big grin

| Raul199612 explică (pentru N0xEterniS):

Dar mie si cam frica... nici macar nu stiu ce imi face

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

E posibil sa fie vorba de o contractie a muschiului cremaster. du-te la urolog

| Maravilla a răspuns:

Poate ai dormit pe el laughing laughing
Acuma serios : Probabil va fi o operatie minora totodata superficiala ce va consta cel mai probabil, desigur in extirparea testiculului stang, sau drept, dupa caz desigur.

Glumesc din nou. numa glume proaste are omu la 2 noaptea. ce sa si faci... si nici macar nu iti raspunde lumea la intrebari numa cu misto-uri... oamenii astia